+90-541-544-1435
info@elmasdanisman.com
Bağlarbaşı Mah. Maltepe
İstanbul / Türkiye

Dilinizi seçin

 

Biz Kimiz?

Elmas Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri

uzun süredir Türkiye'de evde bakım, vatandaşlık başvuru süreçleri vb. konularında uzman kadrosu ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tecrübelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlere telefonlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Vatandaşlığı

Türk Vatandaşlığı

Türkiye'de ev, daire sahibi olarak vatandaşlık hakkı kazanabilirsiniz. Bu süreçte sizlere danışmanlık hizmet vermekteyiz.

Başvurular

Oturma ve Çalışma İzni

Ikamet izinleri 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununa (YUKK’a) göre

Hizmetlerimiz

Danışmanlık ve hizmetlerimiz

Türk vatandaşlığı işlemleri, oturma ve çalışma izni başvuruları, Almanya iş fırsatları vb. bir çok konuda deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Bakıcılık hizmeti
Bakıcılık hizmeti

Uzman kadromuz ile bebek, çocuk ve yetişkin yakınlarınız için 7/24 güvenilir bakıcılık hizmetleri sunuyoruz. Bakıcılarımız alanlarında uzun yıllardır deneyim kazanmış, güler yüzlü, güvenilir bir iş geçmişine sahiptir.

Vatandaşlık işlemleri
Vatandaşlık işlemleri

Türkiye'de yatırım yaparak vatandaşlık alınabilmesi mümkündür. Bu işlem için gerekli prosedürlerin izlenmesi, gerekli evrakların düzenlenmesi ve eksiksiz olarak takip edilmesi konusunda sizlere kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Çalışma izni
Çalışma izni

Çalışma izin başvuruları genel olarak yabancıların ilgili Türkiye Cumhuriyeti dış temsilciliklerine çalışma izni ve vizesi başvurusu yapmaları şeklinde başlar. Başvuru ve evrak düzenlemesi konusunda sizlere uzman ekiplerimiz ile danışmanlık vermekteyiz.

Oturma izni
Oturma izni

İkame izinleri 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununa (YUKK’a) göre Türkiye’de kalmak üzere verilen izin belgesini ifade eder. Söz konusu ikamet izni Türkiye'de Göç İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenmektedir. Başvuru ve evrak düzenlemesi konusunda sizlere uzman ekiplerimiz ile danışmanlık vermekteyiz.

Ofis Adres

Bağlarbaşı Mah. Maltepe
İstanbul / Türkiye

İletişim Bilgisi

+90-541-544-1435
info@elmasdanisman.com

Copyright

Copyright © 2024 Elmas Danışmanlık. Tüm hakları Saklıdır.